Eğitimlerinize Müşteri Bulunsun

Uncategorized

Vermek istediğiniz eğitimleriniz var ve yeterli donanıma sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak eğitimlerinize öğrenci veya kursiyer bulamıyorsunuz. İşte burada hemen “eğitimorganizasyon.com” geliyorsunuz, hemen başvuru yapıyorsunuz veya arıyorsunuz. Eğitimlerinize katılımcı buluyorsunuz. Geniş katılımcı listesi, reklam ve google adwors sayesinde bir çok katılımcıya kimse ulaşmadan çok hızlı bir şekilde ulaşır ve eğitimlerinizin tanıtımını yaparız. Üstelik eğitim yerini de dilerseniz biz ayarlayabiliriz. Yeter ki eğitim vermeye karar verin gerisi bizim işimiz. Hazır MISINIZ ?

Sayın Eğitmen;

Eğitimorganizasyonun.com’un hizmetlerinize katılımcı bulabilmesi için bir takım koşulları bulunmaktadır. Bu başvuru formunu doldurup gönderdiğiniz an bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Başvuru formunuzun elimize ulaşması sonrasında yetkili kişimiz tarafından aranıp, eğitim detayları konuşulacaktır. Eğitimorganizasyon.com’un katılımcı bulma koşulları şu şekildedir;

  1. ) Hizmet yerini de katılımcıları da eğitimorganizasyon.com organize edecekse masraflar eğitmen tarafından karşılanacaktır. Bu giderler direk eğitmenden alınmayacak olup hizmete katılan kişilerden tahsil edilen ücretten kesilecektir. Eğitimorganizasyon.com eğitim yerini organize etmeyecekse, kendinize ait yeriniz varsa tüm giderler eğitmen’e aittir. Eğitimorganizasyon.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
  2. Hizmetlerinize katılımcı bulunduktan sonra uygun tarihte hizmetin faaliyetine başlanır. Katılımcıların ücretleri eğitimorganizasyon.com tarafından tahsil edilecek olup faaliyet bittikten sonra eğitimorganizasyonu.com tarafından eğitmene ödeme yapılır.
  3. Ödemeler de komisyon oranları şu şekildedir. Eğitmenin dahil ettiği katılımcılardan hizmet bedelinin 3/1 oranından da eğitmenden ücret alınır ( Eğitim yerini eğitimorganizasyon.com organize etmişse) hizmet için eğitimorganizasyon.com katılımcı bulmuş ise tüm masraflar çıktıktan sonra hizmet bedelinin %50 sini eğitimorganizasyon.com alır.
  4. eğitimorganizasyon.com hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir