Setup Menus in Admin Panel

Setup Menus in Admin Panel

Kapadokya Arınma Kampları

Öyle bir coğrafya hayal edin ki bundan 60 milyon yıl önce oluşmuş olsun ve ilk insanların yaşadığı bir bölge olsun. Bu bölge öyle bir yer ki Anadolu’nun en güçlü medeniyetlerinden olan Hititlerden Asurlular’a, Frigyalılar’ a ev sahipliği yapsın. Yetmesin Roma zulmünden kaçanlara kucak açıp ibadetlerine izin versin. Persler oraya hayran kalsın ve güzel atlar ülkesi olarak adlandırsın.

Evet! Böyle bir bölge Kapadokya bölgesinden başka bir yer değil.

Büyük İskender dünya’ ya nam salar ancak Kapadokya’ yı düşüremez. Bu kadar büyük bir geçmişi barındıran Kapadokya’ da Kapadokya Krallığı kurulur. Kapadokya’nın gizemi de burada dahada artar. Kapadokya, dünyanın neresinde bir zulüm olmuşsa insanların kaçıp geldiği ve sığındığı, korundu bir yerdi. Kapadokya düşemezdi. Çünkü orada insanlar barış ve güven içerisinde çeşitli dinleri yaşarlardı. Bu barışın enerjisi yüzyıllar boyunca devam etti. Yerin altında, peribacalarının içerisinde ve hatta tepelerde.. Her dinden, her inanıştan insan burada arındı ve hayat buldu, birlikte yaşadı. Ölmeden toprağın altında yaşamlarını sürdürdü. Bu durum o coğrafyanın enerjisini yükselti ve binlerce inansana yaşattı.

Tarih boyunca hangi inanıştan olursa olsun insanları burada arındı ve yepyeni bir yaşama sahip oldular. Dağlarına, taşlarına ve bölgesine ilk tapılan bölge oldu. Zerdüştler tarafından kutsal yer ilan edildi. Asurlular döneminde saygın yer olarak belirlendi. Hititler döneminde insanlara hayat veren kutsal yer oldu. Enerjisi en yüksek bölge olarak günümüze kadar devam etti. Kapadokya arınma kampları ile yaşamında deneyimlenmemiş olanı deneyimle ve yepyeni ruhunla tanış.

Enerji coğrafyasında geçmiş enerji durumlarıyla bağ kur…

16
Hours
30
Mins
10
Secs
Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

Setup Menus in Admin Panel