Setup Menus in Admin Panel

Setup Menus in Admin Panel

Refleksoloji Kampları

Refleksoloji fizyoterapistinden Refleksoloji öğrenip uygulamaya ne dersin? İster öğren uygula ister sevdiklerine yap, isterseniz de kendinize…

4000 Yıl önceye kadar geçmişi olan ve Mısır arkeolojik kazıları sonucunda duvarlara resimleri çizilmiş olan ve daha sonra bilimsel olarak ispatlanması ile Alternatif Tıp alanının en yetkin bilimi haline gelmiş olan Refleksoloji kampıyla yaşamınıza yepyeni bir yön verebilirsiniz.

Refleksoloji nin faydalarını şöyle sıralayabiliriz:

Rahatlatır (fiziksel ve ruhsal olarak rahatlatıcı etkiye sahiptir), Ağrı kesici etkisi vardır, Kan ve lenf dolaşımını düzenler, Hücrelerin iyi şekilde beslenmesini sağlar, Bağışıklık sistemini güçlendirir, Stresi azaltmada başarılı etkiye sahiptir, Vücut organlarının iyi çalışmasını sağlar, Vücudun toksinlerden arınmasına yardımcı olur, Vücudun enerji seviyesini yükseltir, Psikolojik rahatlama sağlar, Kişinin yaşam kalitesini yükseltir, Ameliyat sonrası vücudun toparlanmasına yardımcı olur, Kaslar ve tendonlardaki spazmı azaltır, Sinir sistemi üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir, Hastalık sonrası vücutta toplanan ödemin atılmasına yardımcı olur, Özellikle hareketsiz yaşam tarzı olan kişilerde olumlu etkiye sahiptir, Yağ ve ter bezlerini aktifleştirerek cildin nemlenmesini sağlar.

Şimdi bu kampla hem bu faydaları keşfet hemde yepyeni bir yetkinlik kazan. Refleksoloji kampıyla tarihten gelen günümüzün en etkin alternatif tıbbını öğren..

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

Setup Menus in Admin Panel